x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

14 Ayar Altın Alyans Modelleri

Bir ömrü birlikte geçirmeye söz vermenin sembolü olan alyanslar tarih boyunca olduğu gibi günümüzde de kadın ve erkeklerin parmaklarında yer almaya devam ediyor. Nişan merasimi ile parmaklara takılan alyans yüzükler yıllar boyunca bağlılığı simgelerken aynı zamanda şık bir aksesuar olarak da kullanılıyor.

Günümüzde pek çok farklı zevklere hitap eden model ve renklerde üretilen alyanslar, özel üretim tasarımlarla şıklıkta zirveye ulaşıyor. Mars Kuyumculuk tarafından üretilen 14 ayar alyans modelleri de evlilik hazırlığında olan çiftlerin zevk ve ihtiyaçlarına yanıt verecek tasarımlarla vitrinlerdeki yerini alıyor.

Artık bir klasik haline gelen bombeli alyans modelleri 3mm ve 5mm seçenekleri ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Ayrıca 14 ayar beyaz altın ve sarı altın şeklinde üretilen klasik bombeli alyanslar farklı beğenilere hitap ediyor. Kadın ve erkekler seçtikleri alyanslar ile her alanda kendi stillerini yansıtıyor.

Taşlı alyans modelleri, erkekler için üretilen sade modeller ile takım olarak da satışa çıkarken tasarımcıların ince detaylarla bezediği modeller 3mm ve 5mm olarak üretiliyor. Taşlı alyans çeşitlerinde aynı zamanda, sarı altın ve beyaz altın seçenekleri de bulunuyor.

Çok kullanılan bombeli alyans modellerinin yanı sıra köşeli alyans modelleri de çiftlerin en çok tercih ettiği alyanslar arasında yer alıyor. Farklı kalınlıklarda üretilen alyans yüzükler hem sade hem de taşlı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca bu tarz alyanslarda sarı ve beyaz rengin yanı sıra rose renk altın da sıklıkla tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.