x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

marskuyumculuk.com, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, berlirli zamanlarda marskuyumculuk.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmahyacaktır.

marskuyumculuk.com, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

marskuyumculuk.com, 6502 sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahüt eder.


Güvenlik Politikamız

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alımıştır.

Web Sitesi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasında haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sırada sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığı, ödeme sayfasına erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin "http://" biçiminde değil, "https://" biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının adres çubuğunun solunda kilit ikonu da yer almaktadır.

Web Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfasında kart bilgileriniz doğrudan banka POS sistemine e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.