x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İlk olarak 2009’da üretim ile başlayan hikayemize kurucularımızın büyüme hedefleri doğrultusunda perakende satış yapmak için; 2020 yılında İstanbul Beykent ilçesinde şık ve zarif dizaynı ile perakende mağazacılığa başlamıştır.

Firmamız mağazacılık sektöründe kısa sürede isminden çokça bahsettirmiş olup geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktan gurur duymaktadır. Firmamızın nihai amacı siz değerli müşterilerimizi en özel ve en zarif takılarla buluşturmaktır. Uzun yıllan sektörde altın toptancılığı ve mücevher üretimi ve toptancılığının getirdiği tecrübeyi perakende mağazasında müşterilerine en iyi şekilde sergilemeyi amaçlayan firmamız, müşteri  memnuniyeti, uygun fiyatlar, en güncel modeller ve yüksek hizmet kalitesini amaçlamaktadır.

Firmamız hizmet kalitesini sürekli artırmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak amacıyla tüm tecrübesini online mağazacılık ortamına taşıyıp, internetten satış faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, www.marskuyumculuk.com e-ticaret sitesini kurmuştur.

Mars Kuyumculuk bir SNM Grup kuruluşudur.

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Sedat Asiltürk

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.