x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Unisex Kral Kolye
55.320,16 TL
38.724,11 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Tasarım Ataç Kolye
54.164,22 TL
37.914,95 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Orta Boy Taç Zincir
19.444,63 TL
13.611,24 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Tasarım Esnek Zincir
28.733,46 TL
20.113,42 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalın Ataç Zincir
24.274,82 TL
16.992,37 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Kalın Sıralı Halka Zincir
15.894,23 TL
11.125,96 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Sıralı Mini Zincir
16.885,05 TL
11.819,54 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Halep Zincir
30.426,09 TL
21.298,26 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Unisex Kral Kolye
52.347,73 TL
36.643,41 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Tasarım Esnek Zincir
48.343,20 TL
33.840,24 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Mini Forse Zincir
9.742,96 TL
6.820,07 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Zarif Gurmet Zincir
53.008,26 TL
37.105,78 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Zarif Ataç Zincir
20.105,16 TL
14.073,61 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Unisex Taç Zincir
46.279,03 TL
32.395,32 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Altın Mini Halka Zincir
8.009,05 TL
5.606,34 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Zarif Halat Zincir
13.045,66 TL
9.131,96 TL
%30
İndirim
(0 )
Mars Kuyumculuk 14 Ayar Klasik Halat Zincir
10.898,90 TL
7.629,23 TL
%30
İndirim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

14 Ayar Altın Zincir Kolye Modelleri

Altın her dönemin en kıymetli madenlerinden biridir. Kadınların kullanımı için son derece uygun olan altın zincir çeşitleri, takı tasarımlarında her zaman ön plandadır. Kadın kullanıcıların tercih ettiği altın zincir kolye seçenekleri geçmişten günümüze kadar pek çok çeşit ve modelle kadınların favori aksesuarlarındandır. Her mücevher tutkununun en önemli kriteri altın zincirin kalınlığı, modeli ve en önemlisi de ayarıdır.

Genellikle kullanıcılar 14 ayar zincir seçeneklerini tercih ederken bu noktada zincirin modeli ve kalınlığı inceliğini önemser. Değişik formlarda tasarlanan zincir modelleri hem çok şık olması hem de birçok farklı kombinle kullanılabilir olması ile çok fazla tercih edilir. Özellikle her mevsim her kombinle uyum sağlayan altın zincirler, alerjik yapılı ciltler için de sağlıklı bir seçimdir. Bir diğer tercih sebebi ise altın zincir modellerinin iyi bir hediye seçimi olmasıdır.

Pek çok kullanıcı için hediye seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. 14 ayar altın zincir modelleri en iyi hediye alternatiflerinden biridir. Hem çeşitliliği hem de şık olması ile zincir kolye, en özel seçimlerden biridir.

Altın Zincir Çeşitleri

Altın zincirler kolye çoğu kişi için en özel seçimlerden biridir. Hem şık hem de kaliteli modelleri ile oldukça fazla kadının ilk tercihi olan Mars Kuyumculuk’un altın zincir çeşitleri ile siz de dilediğiniz gibi altın kolye zincir modeline sahip olabilirsiniz.

Hemen her kesimden kullanıcısına uygun modeller sunan kuyumcu, altın kolye zinciri dendiğinde ilk isimlerdendir. Zincir modelleri içinde birçok seçenek vardır. Bu modellerden ilki ince altın zincir modelidir. Altın ince zincir genellikle daha sade modellerdir. Birden fazla takı ile kombin yapmaktan hoşlanan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. İnce zincir kolye hem çok zarif hem de sade bir görünüm sunar.

Bazı kadınlar kalın altın zincir modellerini daha sık tercih eder. Kalın zincir kolye hem boyunda daha dolu bir görüntü sunar hem de başka bir aksesuar kullanımına gerek kalmaz. Günlük kullanım için de oldukça uygun olan altın kalın zincir, spor bir şıklık yaratmanın en güzel yollarındandır. Kolye zincir modelleri içinde bir diğer ilgi gören ürünlerden biri de beyaz altın zincirlerdir. Beyaz altın daha çok gümüş görünümüne sahip olan altın rengidir. Beyaz altın genellikle altın rengi ile bir arada kullanıldığında, zincir kolye modelleri daha şık hale gelir.

Böylece hem daha spor hem de şık bir tarz yaratılır. Bu nedenle 14 ayar kolye zinciri modelleri içinde bu model genellikle daha günlük kombinlerde kullanılır. Ezme zincir kolye çok şık elbiseleri sporlaştırmak için de tercih edilir. Bir diğer en sevilen ürün ise 14 ayar halat zincir modeleridir. Halat altın zincirler adını halat gibi olan işçilikten alır. Kullanım açısından çok daha şık olan kombinlerde, altın halat zincir tercih edilen bir modeldir. Halat zincir kolye ile şıklığınızı bir kez daha gözler önüne serebilirsiniz.

Halat modeller, daha geleneksel bir motif ile tasarlansa da yenilikçi tasarımlar sayesinde hem çok şık hem de oldukça kullanışlıdır. Özellikle kutlama gibi özel günlerde kadınlar tarafından en sık tercih edilen bir diğer model ise İtalyan zinciri altın modelidir. İtalyan zincir altın kolye tüm kombinleri estetik şekilde tamamlar. Dilerseniz kolyeler ile altın yüzük modellerini de bir araya getirebilirsiniz. Böylece çok daha zarif kombinler oluşturabilirsiniz.

Tam altın zincir kolye klasik tarzdan hoşlananların seçimidir. Klasik bir kombinle bir araya getirebileceğiniz tam altın modelle, dilediğiniz gibi bir tarz sergileyebilirsiniz. Geleneksel çizgilerden hoşlananlara hitap eden burgulu zincirler birçok kadın tarafından her dönem modasında kombinlere eklenir. Yine geleneksel tarza hitap eden Halep zincir kolye, özellikle düğün gibi organizasyonlarda çok fazla tercih edilir. Uygun fiyat seçenekleri sunan Mars Kuyumculuk, Halep zincir fiyatı ile birçok kullanıcıdan tam not alır.

Kral zinciri altın modeli de son dönem modasında sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Altın kral zincir modeli ile klasik ve modern kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Ataç zincir kolye modeli ise spor kombin yapmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir.

Altın Zincir Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Altın zincir modelleri hem çok şık olmaları hem de oldukça kullanışlı olmaları ile sıklıkla takı kombinlerinde kullanılır. Genellikle geniş bir kullanım alanına sahip olan kolye zincir, aynı zamanda temizlik bakımından da rahatlık sunar. Altın zincir kolye modelleri genellikle günlük kullanıma uygun sade modeller içinde olsa da özel davetler için abartılı ve oldukça şık olan modellere de sahiptir. Tercih edilen zincir modeline bağlı olarak değişen kullanım alanları da değişir.

Bazı 14 ayar zincir kolye modelleri yalnız sade elbiselerin kaldırabileceği özelliklere sahiptir. Zincir kolye altın seçenekleri farklı formları ile özel davetlerde de kullanılabilir. İtalyan zincir kolye gibi son yılların en sevilen modelleri de hem günlük kullanıma hem de özel davetlere uygun seçeneklerdir. İtalyan kolyesi altın model seçenekleri ile kombinlerinize bambaşka bir dokunuş katabilirsiniz. İtalyan zincir kolye altın modeller, son dönemlerin en popüler kolye modellerinden biri olmayı başarıyor.

Zincir altın kolye kategorisinde en fazla model seçeneğini bulabileceğiniz, seçkin markalardan biri de Mars Kuyumculuktur. Hem birbirinden farklı tarza yönelik olarak tasarlanmış altın İtalyan zincir hem de kaliteli altın seçimleri ile pek çok kişi takı koleksiyonunu zenginleştirir. Balık sırtı zincir modeller, özellikle genç kadınların aksesuar seçimlerinde ilk sıralarda yer alır. Pullu zincirler, geleneksel tarzdan hoşlanan kadınların en sevdiği kolye modellerinden biridir. Pul zincir ile siz de geleneksel tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Pullu zincir modeli ile dilediğiniz gibi bir tarz yaratabilirsiniz. Klasik bir takımla bir araya getirebileceğiniz pullu zincir kolye, günümüz modasında spor kombinlere de eşlik ediyor. Pullu altın zincir ile bir araya getirebileceğiniz geniş halka küpe modeli ile şık bir takı kombini oluşturabilirsiniz. Pul zincir kolye ile kullanabileceğiniz nazar göz bileklik, yine şık kombin önerilerinden biridir. 14 ayar pullu zincir modeller, her yaştan kadının kombinlerine eşsiz bir dokunuş yapmalarını sağlar.

Altın Zincir Fiyatları

Birçok mücevher tutkunu için altın zincir hem kullanışlı hem de oldukça şık bir takı alternatifidir. 14 ayar altın zincir fiyat belirlenirken birçok kriter dikkate alınır. Altının ayarı, kolyenin tasarımı, ağırlığı altın zincir fiyatları üzerinde etkilidir. 14 ayar altın zincir fiyatları kullanıcılara uygun birçok seçenek sunar. Altın zincir modelleri ve fiyatları birçok kullanıcının beklentisine uygun alternatifler sunar.

Belli dönemlerde olan indirimler sayesinde altın zincir fiyatı seçenekleri içinden bütçenize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Altın zincir hem her kombine uyum sağlaması hem de her zaman kullanılabilecek zamansız parçalardan olması ile sık tercih edilen bir takıdır. Altın kolye zincir fiyatları, özellikle anneler günü, sevgililer günü, yeni yıl gibi özel günlerde indirime girer. Böyle zamanlarda ürünler hakkında araştırma yapmanızda yarar vardır.

14 ayar altın zincir fiyat seçenekleri kullanım alanlarının geniş olması sebebi ile oldukça makuldür. Aynı zincir ile birçok kombini çok daha zengin hale getirebilirsiniz. Mars Kuyumculuk kolye kategorisinden altın zincir kolye fiyatları ve modeller hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.